Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje Minaptics / zoom mod. Pomocy. Daje like i 5 na profilu.


dawidsj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Bardzo zależy mi na modzie na przybliżanie, np. takiego jak ma madzik, myszu i inni. Pobrałem, ale gdy włącze save albo wejde na serwer zacina sie po czym wywala czarny ekran. Proszę o działającego pod 1.0.0 !! Nie tego najnowszego !!

Daje like i 5 na profilu.

Prosze pomóżcie .

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

OptiFine posiada funkcję przybliżanie klikając "Ctrl"

Również jeżeli zacina ci się Minecraft możesz używać tej oto modyfikacji ponieważ zwiększa ona FPS

 

Link do programu pod wersję 1.0.0

http://optifine.net/adload.php?f=OptiFine_1.0.0_HD_D3.zip

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur

I <3 Node.js

Opublikowano

OptiFine posiada funkcję przybliżanie klikając "Ctrl"

Również jeżeli zacina ci się Minecraft możesz używać tej oto modyfikacji ponieważ zwiększa ona FPS

 

Link do programu pod wersję 1.0.0

http://optifine.net/adload.php?f=OptiFine_1.0.0_HD_D3.zip

Kurde. Mam zainstalowanego moda. Dokładniej Nyan craft. To jest taka paczka hackow. SPeed hack, xray, itp. I dalej mi sie robi czarny ekran gdy wbije gdzies. Co na to sie poradzi ?

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Usunąłeś Folder Meta-inf ? jeżeli nie to go usuń

możliwe też że te mody nie są na wersję 1.0.0 lub nie mogą być używane jednocześnie czyli nie mogą być

w 1 folderze

Bądź nie masz wgranego Modloadera

 

Jeżeli chcesz dobrego Cheata pobierz CJB

Ale musisz usunąć tamte cheaty

CJB potrzebuje Modloadera ale musisz sam go poszukać

 

link :

CJB :

http://bit.ly/sT1GpX

 

W cheacie możesz zmieniać

porę dnia

Moby jakie mają się spawnic

Fllyhack , Speedhack , X-ray

 

Like (:

 

undefined

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur

I <3 Node.js

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...